fbpx

Помилки у сторителлінгу

Завершальне у 2021 році заняття з сторітеллінгу відбулося. Ми розбирали основні помилки, яких припускаються сторітелери у своїй роботі. Згадували факапи у своїй практиці. Говорили, як це можна було уникнути і що треба було зробити.

>>> “Помилки у сторителлінгу”

Як стати цікавим спікером

Ви помічали, що є цікаві спікери, а є зануди. А щоб бути цікавим співрозмовником, важливі дві речі: що говорити і як говорити. Тому раз на місяць у нас проходять спеціальні заняття з експертом з техніки мови і ораторського мистецтва Лілією Кільдеровой. Це двогодинні практичні тренінги для тих, хто хоче говорити чисто, красиво і переконливо.
Читати далі

Управління змінами в своїй компанії

Іноді учасники програм навчання задають питання – а що потрібно зробити, щоб змінити політику комунікацій в компанії. Не скажемо, що ми зробимо вас всемогутніми управлінцями, але спробуйте зробити ці чотири кроки і ви отримаєте вже досить непогані результати:

Читати далі

Короткі продажі: Технологія AIDA online

У зв’язку з карантином ми переходимо в режим онлайн. Все інше без змін: двогодинний тренінг-практикум з основ і прийомів для успішних переговорів. Рівень: початковий / просунутий.

>>> “Короткі продажі: Технологія AIDA online”

Скрипти повертаються: Як вести переговори у новій реальності

Термінова оперативна робота з переведення всіх наших програм на рейки дистанційного навчання вже позаду. Можна пригальмувати, видихнути, і зробити висновки, в який бік повернувся переговорний світ.

Тож почнемо.

>>> “Скрипти повертаються: Як вести переговори у новій реальності”