fbpx

Lie to me – 1

Брехня у переговорах. Точніше – недоговорювання правди. Чи можна цьому якось запобігти?
В п’ятницю ми відкриваємо серію занять, де будемо вчитися бачити невербальні сигнали у перемовинах. Потрошку, крок ра кроком, ми будемо вчитися читати співрозмовника навіть коли він ані пари з вуст.
У п’ятницю, 24 червня, 19.00.
Реєстрація
Будь ласка, зробіть це до початку заняття, по як почнеться – то вже буде пізно і ви пропустите воркшоп.
До зустрічі!

Можливість евакуації з Києва в Вінницьку та Хмельницьку область

Сьогодні разом з Асоціацією в’їзних туристичних операторів України знайшли можливість організації масового вивозу людей з Києва в Вінницьку та Хмельницьку область.

>>> “Можливість евакуації з Києва в Вінницьку та Хмельницьку область”

Емоційний інтелект для майбутньої еліти України

На днях Президент Клубу професійних перемовників Олег Демчик провів для стипендіатів програми БФ «Приятелі дітей» заняття по емоційному інтелекту. Говорили про те, як емоційний інтелект допомагає спілкуватися у сучасному суспільстві, та вибудовувати своє життя та кар’єру. Поробили вправи, відпрацювали кейси. Дуже цікаво працювати з майбутньою елітою України!

>>> “Емоційний інтелект для майбутньої еліти України”

Помилки у сторителлінгу

Завершальне у 2021 році заняття з сторітеллінгу відбулося. Ми розбирали основні помилки, яких припускаються сторітелери у своїй роботі. Згадували факапи у своїй практиці. Говорили, як це можна було уникнути і що треба було зробити.

>>> “Помилки у сторителлінгу”

Як стати цікавим спікером

Ви помічали, що є цікаві спікери, а є зануди. А щоб бути цікавим співрозмовником, важливі дві речі: що говорити і як говорити. Тому раз на місяць у нас проходять спеціальні заняття з експертом з техніки мови і ораторського мистецтва Лілією Кільдеровой. Це двогодинні практичні тренінги для тих, хто хоче говорити чисто, красиво і переконливо.
Читати далі