Запрошуємо усіх на лекцію «Як спілкуватися під час війни», яку прочитає Олег Демчик, Президент Клубу професійних перемовників та волонтер спільноти «Як ти, брате?». Подія відбудеться на платформі Work.ua.

Це безкоштовно. Зустріч відбудеться післязавтра, у четвер, 27 лютого. Ось реєстрація https://www.work.ua/news/site/2936/

До зустрічі на лекції!