Олег Демчик, Президент Клубу професійних перемовників, в рамках проєкту “Як ти брате?”, провів для БО “Смарт Ангел” лекцію про комунікацію в умовах війни.
На лекції мова йшла про те, як:
✔ спілкуватися з військовими та ветеранами.
✔ залучати людей до розмови.
✔ відновити зв’язок, якщо людина не йде на контакт.
✔ екологічно почати важливу розмову.
✔ підтримати співрозмовника.
✔ уникати конфліктів.
Ми детально обговорили алгоритми спілкування з тими, хто:
🔹 пережив травматичний досвід,
🔹 далеко,
🔹 втратив близьких,
🔹 дітьми,
🔹 серед військових,
🔹 ветеранами.
Дякуємо проєкту “Як ти, брате?” та БО Смарт Ангел за організацію та всім небайдужим за важливий діалог! Разом вчимося розуміти, підтримувати та бути поруч. 💙💛







