fbpx

Шановні друзі та партнери Українсько-Японського Центру!

Дякуємо вам за щиру підтримку та співчуття японському народу з приводу трагічної загибелі людей під час руйнівного землетрусу та цунамі, що сталися в Японії 11 березня 2011 року.

За кількістю звернень в Українсько-Японський Центр протягом тижня, що минув з дня трагедії, ми зрозуміли наскільки великим є бажання українців висловити співчуття та співпереживання японцям.

Ми не можемо стояти осторонь та бути байдужими!

20 березня (Нд) о 14:45 прийдіть на Хрещатик та візьміть участь у флешмобі на підтримку морального духу Японії.

Сценарій флеш-мобу:

13:00-14:00 – попередній збір учасників флеш-мобу (Арка Дружби Народів). Співробітники УЯЦ роздають усім білі паперові журавлики орігамі, червоні хустинки /бандани, проводиться інструктаж та репетиція. Усі охочі можуть написати слова підтримки та побажання на паперових журавликах, які будуть відправлені до Японії.
14:30-14:40 – збір учасників на вул. Хрещатик, 36 (навпроти КМДА)
14:40 – Співробітники УЯЦ пов’язують на голови червоні хустинки і починають формувати коло у центрі вул. Хрещатик навпроти КМДА. До них приєднуються інші учасники і теж пов’язують червоні хустинки. Вигляд учасників згори має нагадувати червоне Сонце прапору Японії.
14:45 – :
Лідер вигукує «Сей но!» («Усі разом!»). Кілька осіб поза колом піднімають плакати з написом японською «Тримайся, Японіє!».
Усі учасники одночасно тричі вигукують «Ні-хон, Ган-ба-ре!» («Японіє, тримайся!»), розмахуючи білими журавликами орігамі і починають співати а капела пісню «Надія Є», (слова та музика: Mad Heads XL): 1 куплет і приспів двічі.

«Надія Є» (слова та музика: Mad Heads XL)
Коли опустилися руки
Коли потемніло в очах
Не знаєш ти, як далі бути
На що сподіватись хоча б.

Не можеш, не віриш, не знаєш
Не маєш куди утікти
І кажуть – чудес не буває
Та мусиш для себе знайти.

Приспів:
Допоки сонце сяє, поки вода тече
Надія є.
Лиха біда минає, просто повір у це
Надія є.
Приспів.

Після закінчення пісні усі учасники знову одночасно тричі вигукують «Ні-хон, Ган-ба-ре!» («Японіє, тримайся!»), підіймають над головою паперових журавликів орігамі – символ надії в Японії.

Усі поступово «розлітаються», знімаючи червоні хустинки і залишаючи журавликів у спеціально підготовлених коробках на місці проведення флеш-мобу.

Дія буде знята на відеокамеру. Диск з відео буде переданий Японському агентству міжнародного співробітництва та японським ЗМІ. Журавлики, зі словами підтримки та побажаннями будуть теж відправлені до Японії.
Будуть запрошені українські ЗМІ.

Детальніша інформація за телефоном: 406-81-66.