Якби ми були військовими, то саме так можна було назвати те, чому вчилися в перший день нашого курсу “Переговори 1.0”.

Ми аналізували інформацію, з якою плануємо йти на переговори. Також ми збирали інформацію про опонента та аналізували її також.

Не обійшлося без розробки плану Б та умов переходу на нього, якщо переговори будуть заходити у глухий кут.

А також практика, куди ж без неї. Все як ми любимо )