У рамках волонтерського проєкту Як ти, брате? президент Клубу професійних перемовників Олег Демчик провів лекцію для співробітників діджитал-агенції Cieden.
Було надзвичайно цікаво! Говорили про те, як будувати діалог із військовими та ветеранами, щоб комунікація приносила підтримку, а не створювала бар’єри.

🔹 Як залучати людину до розмови, якщо вона не йде на контакт?
🔹 Як екологічно почати бесіду та уникати конфліктів?
🔹 Як підтримати словами та знайти правильний тон у складних ситуаціях?

На сесії Q&A обговорили багато практичних кейсів і реальних ситуацій – жвава дискусія показала, наскільки ця тема важлива. 📌 Дякуємо всім учасникам за активну взаємодію!