Офлайн лекція з питань тактичної комунікації

15 жовтня Олег Демчик, президент Клубу професійних перемовників і волонтер проєкту Як ти, брате?, провів лекцію «Як спілкуватися під час війни?»

На зустрічі ми обговорювали найкращі практики того, як зберігати стосунки, відновлювати контакт та надавати психологічну підтримку одне одному.

Учасники зустрічі ознайомилися з алгоритмами і протоколами спілкування в різних ситуаціях.

Ці знання допомагають адаптуватися до умов тривалої повномасштабної війни, зберігати особисті стосунки, покращувати якість спілкування та вчитися надавати одне одному допомогу.